HAKKINDA post image

Galen Hotel & Beach

Galen Beach House, doğanın ve masmavi suların eşsiz bir şekilde buluştuğu Türkbükü’nde misafirlerine ayrıcalıklı bir dünya sunuyor. Galen’in modernliğin dinamizmini yakalayabileceğiniz kompakt odalarında konforun da tadını çıkaracaksınız. 10 odası ile tatilin en samimi haline davet eden Galen; Bodrum şehir merkezine 22 km, havalimanına ise 45 km uzaklıkta bulunuyor.

post image

Sabahın erken saatlerinde turkuaz renkli sularda başlayan beach keyfi, öğlende Galen’in enerjisi ile birleşerek bitmesini istemeyeceğiniz saatlere dönüşüyor. Türkbükü’nde nadir bulacağınız kum sahilinde geçireceğiniz saatler Akşamüstü bar bölümündeki happy hour ile eğlencenin nabzını tutacağınız Galen’de tatilinizin her anını zevkle yaşayacaksınız.

Latince huzur ve sakinlik anlamına gelen Galen, isminin anlamını odalarında yaşattırıyor. 7 standart, 2 balkonlu ve 1 süit odasındaki doğallık ile samimi bir ambiyans sunan Galen, şıklığı da bir kenara bırakmıyor ve misafirlerine bulunmaz bir ortam yaratıyor.

Güneşlenme yataklarındaki rahatlık ile Türkbükü’nde fark yaratan Galen’in iskelesinde güneşin sıcaklığına ve denizin serinliğine doyamayacaksınız. Dinlenmek için aradığınız yeri sunan Galen’in geniş barı ve bir o kadar da zengin menüsü ile tatilinize lezzet de katacaksınız.

Güneşi happy hour partileri ile batırırken akşama romantik yemekler ve huzurlu dakikalar ile devam edebilirsiniz.

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz odalar, lezzet şöleni yaratan tatlar ve sınırsız eğlence sunan Galen’i sadece yazın değil her mevsimde seyahat rotanıza yazmak isteyeceksiniz.

Türkbükü’nün Mavi Bayrak ödüllü sahil kıyısındaki konumunun yanı sıra denizin üzerindeki güneşlenme alanı, Akdeniz lezzetlerinin en eşsiz lezzetlerini sunan restoranı ve her şeyi düşünülmüş diğer detayları ile Galen, 2019 sezonuna hızlı ve iddialı giriyor.